P0022-0107
Új termék
ez a termék jelenleg nincs készleten,
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 43 cm |
| Szélesség | 20 cm |
| Mélység | 10 cm |
| Súly | 0.484 kg |
| Mennyiségi egység | csomag |
| Elemi mennyiségi egység | tekercs |
| Készletezési ME/Elemi ME | 10 |
| Típus | 2 |