Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

P4052-0280
Új termék
ez a termék jelenleg nincs készleten,
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 8 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Mélység | 33 cm |
| Súly | 0.96825 kg |
| Rendelési egység | szett |
| Mennyiségi egység | szett |
| Elemi mennyiségi egység | szett |
| Típus | 2 |