Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

P1051-1006
Új termék
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 11.1 cm |
| Szélesség | 22.4 cm |
| Mélység | 0.9 cm |
| Súly | 0.003 kg |
| Mennyiségi egység | csomag |
| Elemi mennyiségi egység | db |
| Készletezési ME/Elemi ME | 25 |
| Típus | 2 |