Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

P1051-1105
Új termék
ez a termék jelenleg nincs készleten,
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 16 cm |
| Szélesség | 23 cm |
| Mélység | 0.9 cm |
| Súly | 0.105 kg |
| Mennyiségi egység | csomag |
| Elemi mennyiségi egység | db |
| Készletezési ME/Elemi ME | 25 |
| Típus | 2 |