Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

P9140-1863
Új termék
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 25 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| Mélység | 1 cm |
| Súly | 0.2 kg |
| Rendelési egység | csomag |
| Mennyiségi egység | csomag |
| Elemi mennyiségi egység | csomag |
| Típus | 2 |