Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

P2200-0116
Új termék
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 330 cm |
| Szélesség | 250 cm |
| Mélység | 30 cm |
| Súly | 0.35 kg |
| Mennyiségi egység | csomag |
| Elemi mennyiségi egység | db |
| Készletezési ME/Elemi ME | 100 |
| Típus | 2 |