Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

P1031-1400
Új termék
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 24 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Mélység | 15.5 cm |
| Súly | 6.55 kg |
| Mennyiségi egység | doboz |
| Elemi mennyiségi egység | garn. |
| Készletezési ME/Elemi ME | 900 |
| Típus | 2 |