Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

P1031-2240
Új termék
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 25.5 cm |
| Szélesség | 32.3 cm |
| Mélység | 15.6 cm |
| Súly | 6.5 kg |
| Rendelési egység | doboz |
| Mennyiségi egység | doboz |
| Elemi mennyiségi egység | garn. |
| Készletezési ME/Elemi ME | 900 |
| Típus | 2 |