P0160-5007
Új termék
ez a termék jelenleg nincs készleten,
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 1.9 cm |
| Szélesség | 10.3 cm |
| Mélység | 14 cm |
| Súly | 0.03 kg |
| Mennyiségi egység | doboz |
| Elemi mennyiségi egység | db |
| Készletezési ME/Elemi ME | 20 |
| Típus | 2 |