Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

B.18-70
Új termék
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 28.5 cm |
| Szélesség | 13.9 cm |
| Mélység | 0.4 cm |
| Súly | 0.1306 kg |
| Rendelési egység | tömb |
| Mennyiségi egység | tömb |
| Elemi mennyiségi egység | tömb |
| Típus | 2 |