Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

D.F.55
Új termék
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 29.5 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Mélység | 1.5 cm |
| Súly | 0.4525 kg |
| Rendelési egység | tömb |
| Mennyiségi egység | tömb |
| Elemi mennyiségi egység | tömb |
| Típus | 2 |