Friss adatvédelmi tájékoztatónkban megtalálod, hogyan gondoskodunk adataid védelméről. Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért.

P4130-1710
Új termék
Figyelmeztetés: Utolsó darabok az áruházban!
Elérhetőség dátuma:
| Magasság | 2.5 cm |
| Szélesség | 8 cm |
| Mélység | 8 cm |
| Súly | 0.045 kg |
| Mennyiségi egység | db |
| Elemi mennyiségi egység | liter |
| Készletezési ME/Elemi ME | 0.2 |
| Típus | 2 |